Послуги автоелектрика — професійно та недорого


Номер телефону на сервіс
Перелік послуг автоелектрика у Львові на нашому автосервісі

      Основна функція автоелектрики — забезпечення запуску та безперебійної роботи двигуна внутрішнього згорання. Окрім того, електрика потрібна для основних фар освітлення, габаритних вогнів, стоп-сигналів тощо.
      Не останню роль у функціональності автомобіля відіграють і допоміжні механізми, такі як, автоматичні склопідйомники, кондиціонери, аудіо система та ін. Для якісної роботи всього комплексу необхідна справність системи електроживлення транспортного засобу. Саме тому, проводити комп´ютерну діагностику всіх електронних блоків автомобіля необхідно планово хоча б раз на рік.

Автомобіль з електричними механізмами до нього

      Послуги автоелектрика можна замовити, звернувшись до професіоналів автосервісу «PRO.СТО» . Своїм клієнтам ми пропонуємо повний спектр послуг з технічного обслуговування авто, ремонту, заміни запчастин та вузлів. Лише у нас прийнятні ціни та запис без довгих черг. Постійним відвідувачам гарантуємо знижки.
      Залишились питання чи бажаєте скористатись нашими послугами, телефонуйте:

Контактні телефони автосервісу «ПРО-СТО» Львів
Чому слід обрати «PRO.СТО»

      Замовити автоелектрика у нашому автосервісі на «PRO.СТО» варто через:
      ● оперативне і недороге обслуговування;
      ● запис без довгих черг;
      ● професійних співробітників з досвідом роботи;
      ● знижки постійним клієнтам.
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Коли необхідно проводити діагностику автоелектрики?
      Проблеми з електрообладнанням в транспортному засобі призводять до ряду несправностей в бортовій системі, генераторі, акумуляторі, проводці, запобіжних блоках та інших механізмах. Саме вони відповідають за безпеку руху автомобіля, оптимізацію ККД двигуна та покращують маневреність транспортного засобу. Основні проблеми, що виникають з автоелектрикою:
  •       ● автомобіль не заводиться — можливо, вийшла зі строю акумуляторна батарея або зламався стартер;
  •       ● не працюють датчики на панелі управляння — найчастішою причиною є несправна робота електропроводки;
  •       ● тьмяне світло автомобільних фар чи зміна яскравості — сигналізують про поломки генератора.
      Виявивши будь-який з цих дефектів, необхідно терміново звернутися до спеціалістів. Лише кваліфіковані автоелектрики зможуть правильно діагностувати проблему та провести ремонт.

Що таке комп'ютерна діагностика? ВІДЕО

Процес роботи компютерної діагностики: комп'ютерної діагностики починається з підключення діагностичного обладнання до вашого авто, та читання всіх електронних блоків які відповідають за ту чи іншу фунцію. Майстер перевіряє блоки на наявність помилок, помилки можуть бути активні та збережені. Якщо в авто є активні помилки майстер займається їхнім розшифруванням, пошуком та ремонтом.


Автомобільна електропроводка      Крім того, автоелектрик нашого СТО швидко замінить лампи, свічки та котушки запалення, якісно виконає ЧІП тюнінг і перепрошивку іммобілайзера. Досвід роботи та наявність необхідного обладнання дозволяють нам проводити діагностику і ремонт електронних систем на авто будь-яких модифікацій, від іномарок до вітчизняних машин.

Перелік основних робіт автоелектрика

Відключення сажевого фільтра
Ремонт та діагностику проводки автомобіля

При цьому відбувається пошук обривів чи коротких замикань в проводці і усунення всіх несправностей. Сюди входить перевірка запобіжників, реле, проводів і т.д.

EGR заглушення
Встановлення сигналізації будь-якої складності

Автоелектрик проводить установку блоку управління, датчику руху, з´єднання механізмів електропроводкою та укладання її під обшивкою авто. Крім того, налаштування брелоків і датчиків руху.

Сальникам на колінчатому і розподільчому валах
Встановлення системи партроніків

Проводимо монтаж передніх, задніх партроніків, комплекту механізмів, електронних блоків, датчиків, дисплеїв тощо.

Структурі самого ременя
Встановлення ксенону

Виконуємо заміну оптики у фарах, монтаж ксенонових освітлювачів.