» » Професійне вимірювання компресії на авто «PRO.СТО» | (093) 00 55555

Професійне вимірювання компресіїї на авто у Львові


Номер телефону на сервіс
Замір компресії в двигуні, діагностика на автосервісі.

      Зниження компресії двигуна — одна з причин втрати потужності автомобіля. Якщо транспортний засіб почав важче заводитись або ви помічаєте збільшені витрати палива і мастила, необхідно відразу виміряти рівень компресії двигуна на СТО. Замір цього показника являється найбільш простим методом діагностики зносу циліндро-поршневого механізму. Отримані дані порівнюються з номінальними, виявляючи таким чином несправності в циліндрі.

Компресометр для вимірювання рівня компресії двигуна

      Звернувшись до професіоналів автосервісу «PRO.СТО» можна замовити недороге та професійне вимірювання компресії на авто. В наявності спеціальне обладнання для визначення рівня тиску в циліндрах дизельних та бензинових двигунів. У разі виявлення несправностей, проводимо комплексну діагностику двигуна, а також ремонт і заміну деталей. Постійним клієнтам гарантуємо знижки.

      Щоб виміряти компресію авто у Львові недорого, звертайтесь до нас:

Контактні телефони автосервісу «ПРО-СТО» Львів

Причини звернення у автосервіс «PRO.СТО»
Нашим клієнтам ми пропонуємо:
● доступні ціни на послуги з вимірювання компресії;
● оперативний запис без черг;
● швидке та якісне обслуговування;
● недорогу заміну масла та інші технічні роботи;
● приємні бонуси та знижки постійним відвідувачам.
Наші відгуки на GOOGLE MAPS
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Коли необхідно проводити вимірювання компресії?
      Зменшення рівня компресії в циліндрах безпосередньо відображається на роботі двигуна. Якщо ви помітили у транспортного засобу наступні проблеми, слід негайно звернутися до СТО за якісною діагностикою і ремонтом:
  •       1.Машина не заводиться. Перебої при заведенні автомобіля, а також провали в роботі інших механізмів, сигналізують про несправність двигуна. Щоб визначити рівень неполадки, необхідно відразу виміряти компресію.
  •       2.Збільшились витрати ПММ. У разі виявлення швидкого зростання кількості витраченого палива чи мастила, яке супроводжується чорним димом із труби, негайно зверніться в автосервіс.
  •       3.Поява нехарактерних звуків. Під час руху автомобіля виникають гучні удари або хлопки. Ігнорування вищевказаних моментів може призвести не лише до великих затрат в майбутньому, але й загрожує безпеці як водія та пасажирів, так і інших учасників руху.


Способи вимірювання компресії двигуна

      Спеціалісти нашого автосервісу вимірюють компресію як з відкритою, так і закритою заслонкою. При цьому, кожен спосіб показує власні результати та дозволяє виявити окремі недоліки. Проводячи заміри із закритою заслонкою можна діагностувати наступні дефекти двигуна:
● негерметичність прокладки головки;
● наявність тріщин в стінці камери внутрішнього згорання;
● нерівномірне зношування кулачка розподільчого валу тощо.
При таких замірах тиск буде низьким, а рівень повітря в циліндрах мінімальним (11-13 бар). Внаслідок чого механізм стає особливо чутливим до найменшого витоку повітря, причому рівень компресії стрімко падає.


Двигун з механізмом ГРМ       Навпаки, при вимірюванні показників із відкритою заслонкою, рівень компресії буде падати повільніше. Саме цей метод допомагає визначити більш суттєві поломки двигуна, наприклад: ● дефекти поршнів;
● масштабні пошкодженні циліндрів;
● деформацію клапанів та ін.
Компресія в нових автомобілях або транспортних засобах, які знаходяться в ідеальному стані, має відповідати рівню, зазначеному виробником в технічних характеристиках машини.

Проводимо замір компресії

Компресія бензинового двигуна
На бензиновому двигуні

Замір компресії проводиться на холодному двигуні, в іншому випадку показники можуть бути помилкові.

компресія дизельно двигуна
На дизельному двигуні

Замір компресії дизельного двигуна дещо складніший процес ніж бензинового, що заключається в важкості демонтажа свічей накалювання.

огляд двигуна
Огляд циліндра

При замірі компресії можете замовити додаткову послугу на огляд двигуна ендоскопом.

Структурі самого ременя
Димогенератор

Ми також можемо перевірити двигун за допомогою димогенератора ця процедура потрібна в основному на бензинових двигунах для діагностики колектора.