» » Діагностика двигуна в якісному та недорогому автосервісі у Львові

Якісна діагностика двигуна у Львові – недорого, швидко


Номер телефону на сервіс
Діагностика двигуна у Львові

      Як часто слід проводити діагностику двигуна машини? Спеціалісти рекомендують перевіряти робочий стан мотора не рідше 1 разу на рік. Це стосується планової діагностики двигуна. Негайно звернутися до СТО необхідно, коли виникає проблема у роботі силової установки. Також обстежити агрегат варто при купівлі транспортного засобу «з рук».

Діагностика двигуна за допомогою комп'ютера

      Не знаєте, кому у Львові довірити діагностику двигуна свого авто? Звертайтесь в автосервіс «PRO.СТО» .Ми виконуємо звичайну та комп’ютерну діагностику двигунів вітчизняних авто та іномарок недорого та зі 100% точністю. Гарантуємо швидке та якісне обслуговування без довгого очікування.

      Залишились питання, як замовити професійну діагностику двигуна транспортного засобу або яка буде ціна перевірки мотору вашого авто – зв’яжіться з нами через онлайн-форму, «Зворотній дзвінок» або просто зателефонуйте:

Номер телефону на сервіс
НАШІ ВІДГУКИ НА GOOGLE MAPS
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Проблеми з двигуном: основні ознаки
      Замовити діагностику двигуна авто слід відразу при:
  •       1. виникненні сторонніх звуків та вібрації при роботі агрегату;
  •       2. різкому підвищенні розходу паливної сировини;
  •       3. зменшенні потужності силової установки.


РЕКОМЕНДУЄМО ВІДЕО! Як самому продіагностувати двигун?

      Обстежити мотор необхідно, коли він вмикається «через раз» або взагалі не реагує на команди. Також не можна ігнорувати, якщо з вихлопної труби виходить чорний або синюватий дим, які мають запах бензину або гарі.
      Якщо ви бажаєте знати все про стан вашого двигуна – радимо замовити саме комп’ютерну діагностику. Тому що таке обстеження надає «повну картину» щодо: механічної складової механізму; систем запалення; витратоміра повітря; лямбда зонда; паливного насосу тощо.


Повна або часткова діагностика двигуна

Діагностика двигуна автомобіля: перелік послуг

Звернувшись до нашого автосервісу у Львові, ви отримаєте якісний та недорогий аналіз працездатності мотора.
Загальна перевірка
ЗАГАЛЬНА ПЕРЕВІРКА

Починається з огляду. Силовий агрегат повинен бути: сухим, працювати тихо, без перебоїв. При цьому вихлопи глушника мають бути майже непомітними. Витрати масла та палива – в нормі. Важливо вимити двигун перед діагностикою, тому що чисту установку простіше обстежувати. Крім того, вимитий двигун не перегрівається. Даний захід потребує багато часу та використання спеціального обладнання, завдяки якому виконується замір різних показників роботи силової установи.

Точна перевірка
ТОЧНА ПЕРЕВІРКА

Після отримання вимірів, вони зрівнюються з нормами для даної марки авто і з’ясовуються відхилення. Це комп’ютерна діагностика двигуна, яка допомагає отримати максимально точні дані про несправності мотора.