» » Замовити діагностику КПП у Львові швидко та недорого

Діагностика АКПП та МКПП (Львів) – високий рівень та низькі ціни


Номер телефону на сервіс
Діагностика вашої КПП у Львові

      Одним з найважливіших компонентів будь-якого транспортного засобу є коробка передач (КПП), для бездоганної роботи якої важливо регулярно проводити професійну діагностику. Дуже часто цей агрегат ігнорується автовласниками, а це може призвести до втрати контролю над управлінням авто та, як результат, до виникнення ДТП. Від коробки передач безпосередньо залежить якість та комфорт руху.

Діагностика АКПП у Львові

      Шукаєте професійний та недорогий автосервіс у Львові, щоб замовити діагностику КПП? Вибирайте «ПРО-СТО». В нашій майстерні працюють тільки кваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи у цій сфері від 10 років. Ми проводимо якісну діагностику КПП як для вітчизняних машин (наприклад, ВАЗ), так і для сучасних моделей іномарок (таких як: Audi, Skoda, BMW та інші). Виконуємо замовлення точно та швидко.

      Бажаєте замовити точну та недорогу діагностику АКПП чи МКПП вашого авто або ремонт виявлених проблем – напишіть нам через онлайн-форму, скористуйтесь безкоштовним сервісом «Зворотній дзвінок» або зателефонуйте на номер:

Контактні телефони автосервісу «ПРО-СТО» Львів

Коли треба зробити діагностику КПП?
      Звернутися до СТО для обстеження стану коробки передач необхідно в наступних випадках:
  •       ✓ з’явився неприємний запах гарі через перегрів коробки передач;
  •       ✓ при перемиканні швидкостей виникають сторонні звуки, шуми;
  •       ✓ ручка коробки передач працює не точно, сковзає;
  •       ✓ відбувається втрата трансмісійної рідини.
      Якщо КПП перемикається ривками – це також причина негайно звернутись до автосервісу за діагностикою. В «ПРО-СТО» ми не лише знайдемо поломку, але й ще відремонтуємо коробку передач максимально швидко та якісно.

РЕКОМЕНДУЄМО ВІДЕО! Перевірка коробки передач: періодичність та схема

      Спеціалісти радять обстежувати стан роботи КПП приблизно кожні 80 км пробігу. Але це дуже приблизна цифра, яка не враховую багато моментів.
      Частіше замовляти діагностику автомобільної КПП слід у наступних випадках: при використанні транспортного засобу в холодні періоди року; якщо автовласник є шанувальником їзди на великих швидкостях; для машин з великим «стажем» на дорогах та «старих» моделей.
      Якщо не «піклуватися» про коробку передач, це може призвести до виходу зі строю всього транспортного засобу.       Як відбувається діагностика КПП автомобіля? Перш за все, ми проводимо візуальний аналіз пристрою, щоб виявити явні дефекти та ушкодження. Наступний шаг – тест-драйв. Проїзд на авто дає можливість перевірити функціональність коробки. Далі проводимо комп’ютерну діагностику, яка підказує проблеми, пов’язані не з механічними частинами.Діагностика КПП від автосервісу про-СТО

«ПРО-СТО» – найкращій вибір у Львові

Клієнтська база нашого автосервісу постійно збільшується, тому що ми:
Строки
СТРОКИ

Виконуємо замовлення точно в строк, оговорений з клієнтом.

Гарантія
ГАРАНТІЯ

Гарантуємо виконання діагностики КПП на високому рівні.

Ціни
Ціни

Встановлюємо конкурентні ціни, без необґрунтованих «комісій».

Відношення
Відношення

Доброзичливо та з повагою ставимось до кожного клієнта.

Спектр послуг
СПЕКТ ПОСЛУГ

Пропонуємо повний спектр послуг щодо діагностики автомобіля.

Акції
АКЦІЇ

Регулярно проводимо вигідні акції та робимо суттєві знижки.