» Ремонт компресора кондиціонера у Львові: СТО з доступними цінами ⭐Тел. ☎ (098)129 5555 ⭐

Ремонт компресора кондиціонера у Львові


Номер телефону на сервіс
Ремонт компресора кондиціонера в автосервісі «Pro-СТО»

Щоб зробити якісний ремонт компресора кондиціонера у Львові, необхідно звертатись до фахівців автосервісу. Тому що навіть досвідченим механікам, щоб якісно провести діагностику та ремонт, знадобиться високоточне обладнання.

Якщо ви звернетесь до нашого СТО у Солонці, висококваліфіковані спеціалісти зроблять повну діагностику, виявлять причини поломки та усунуть її. Імпортне обладнання і наявність необхідних деталей дають гарантію, що ремонт будь-яких деталей та вузлів вашого автомобіля буде зроблений професійно та оперативно. І до того ж недорого.

Інколи компресор перестає працювати через забруднення або розгерметизацію корпусу. Через неполадку буде забруднена вся система кондиціонера. Тоді механізм необхідно треба розібрати на деталі та ретельно промити:


  1. 1. Промивання деталей роблять вручну за допомогою хімічних розчинників: автоматичні станції не дають ефективного результату.

  2. 2. Коли закінчується промивання, кондиціонер заправляють маслом та фреоном.

  3. 3. Останній етап — прокручування валу компресора, щоб не виник масляний гідроудар.

Після цього кондиціонер готовий до експлуатації.

Ви легко знайдете наш автосервіс на карті Львова за адресою, яка вказана на сайті.

Компресор кондиціонера

Контактні телефони автосервісу «ПРО-СТО» Львів

Ремонт компресора кондиціонера: причини й коли потрібен

Компресор кондиціонера в автомобілі дуже чутливий. Ось головні симптоми, за якими ви зможете помітити, що час звертатись до автосервісу:


  • ● Гул під час роботи кондиціонера. Причину неприємного звуку важко визначити без професійної діагностики. Цю ознаку не слід ігнорувати — гул означає, що найближчим часом компресор зламається.

  • ● Під час включення приладу не чути клацання, що вказує на зчеплення механізму зі шківом. Причиною цього може бути зламана через перегрів муфта. Існує можливість заводського дефекту.

  • ● Датчики показують малий тиск на магістралі нагнітання та виникає гул. Причиною цього можуть бути експлуатаційний знос механізму, нестача або надлишок фреону.

Самою серйозною поломкою може бути заклинювання. При цьому повної заміни одного компресора буде недостатньо, тому що на шляху заклинювання пошкоджуються клапани й стінки циліндрів.

Механіки автосервісу на Стрийській у Львові зможуть оперативно впоратись с поломками любої складності.

Ремонт компресора кондиціонера
Як замовити ремонт компресора кондиціонера у Львові

Якщо ви хочете зробити діагностику або ремонт автомобіля, зверніться до нашого автосервісу «Pro-СТО», який знаходиться за адресою: с.Солонка, вул.Стрийська, 58а.

Щоб скористатись необхідною послугою СТО, телефонуйте за номерами (098) 129-5555 чи (050) 041-5555. Також ви можете замовити обслуговування онлайн через наш сайт.

Це дуже зручно, тому що ми зможемо надати вам послуги без черг і майстри автосервісу у Львові на Стрийській вулиці будуть повністю готові до вашого приїзду у визначений час.